Як правильно пересадити шефлеру: поради та рекомендації

Шефлера – це дуже популярна рослина, яка відрізняється своєю стійкістю та красою. Однак, згодом воно може вимагати пересадки, щоб продовжувати радувати своїм чудовим виглядом. Правильне виконання цієї процедури забезпечить здорове зростання та розвиток рослини.

Пересадка шефлер вимагає певних навичок і знань. По-перше, необхідно вибрати відповідну за розміром і глибиною нову ємність. Важливо врахувати, що шефлер любить вологу, тому перед посадкою в новий горщик слід забезпечити хороший дренажний пристрій.

Перед пересадкою необхідно переконатися, що коріння рослини здорове. Якщо виявлено гнилі ділянки, їх слід обережно видалити. Після цього необхідно підготувати грунт. Шефлер віддає перевагу легкому і поживному грунту з гарною повітропроникністю.

Як краще пересадити шефлеру
Спосіб пересадкиОпис
1Пересадка в новий горщикШефлер необхідний простір для коріння, тому при пересадці рекомендується вибирати горщик на 2-3 см більше попереднього.
2Підготовка ґрунтуДля успішної пересадки шефлери рекомендується використовувати спеціальний ґрунт для кімнатних рослин або суміш із піску, торфу та перегнійної землі в рівних пропорціях.
3Правильне поливанняПісля пересадки необхідно помірно полити шефлер, щоб земля рівномірно ввібрала вологу. Потім слід відрегулювати режим поливу, залежно від умов утримання рослини.
4Встановлення у відповідне місцеПісля пересадки слід вибрати для шефлери місце з яскравим, але розсіяним світлом, яке захищене від прямих сонячних променів. Рослина також потребує постійної температури близько 20-25 градусів Цельсія.
5Догляд після пересадкиПісля пересадки рослина потребує систематичного догляду, що включає щадний полив, підживлення, регулярне видалення зів'ялого листя та обробку від шкідників.

Рослину пересаджують кожні 2-3 роки. До пересадки рослину ретельно готують, рясно поливають за пару днів до процедури та удобрюють, щоб стимулювати подальше зростання. Пересаджують шеффлеру на початку весни, для цього чагарник акуратно витягають із горщика, а ґрунтову кулю відокремлюють за допомогою садових інструментів..11 січ. 2022 р.

Що не любить Шефлера?

2000 руб. Рослина не любить спеки, що робить його ідеальною культурою для горщика для офісного озеленення, де температура зазвичай нижче середньої кімнатної. Взимку Шеффлер слід тримати подалі від опалювальних приладів, в іншому випадку листя її почне жовтіти і опадати.

Як правильно взяти відросток у Шефлери?

Для такого розведення потрібно відірвати великий лист від материнської квітки, помістити його в розчин води та стимулятора росту, накрити пакетом і тримати в теплому місці кілька тижнів, поки не з'явиться перше коріння. На це потрібно 2-3 тижні, після чого рослину можна пересаджувати у ґрунт.

Яке місце любить Шефлер?

Освітлення: Рослина шеффлера дуже світлолюбна, особливо ряболисті сорти, які при дефіциті освітлення просто стають зеленими. Тому невеликі екземпляри восени та взимку найкраще ставити на південні підвіконня. Влітку – на східні, або ж притіняти їх, щоб пряме сонячне проміння не обпалювало листя.

Яким має бути горщик для Шефлери?

Пересадка Горщик для пересадки дорослої рослини має бути більше попереднього за діаметром та висотою на 3-5 см. Пересадка потрібно раз на 2-3 роки, проводиться на початку весни. За кілька тижнів до передбачуваної процедури рослину потрібно підгодувати, а за кілька днів до пересадки добре полити.

Related Post

Що робити при ущелині небаЩо робити при ущелині неба

Чи можна виправити вовчу пащу? Лікування вовчої пащі здійснюється хірургічним методом (уранопластика).. За допомогою оперативного втручання закривають ущелину верхнього піднебіння. Операції з усунення вроджених щелепно-лицьових вад зазвичай проводяться поетапно. Кількість

ЧИТАТИ ДАЛІЧИТАТИ ДАЛІ

Коли працює дзтКоли працює дзт

Як працює ДЗТ? Принцип дії поздовжнього диференціального захисту заснований на порівнянні струмів фаз, що протікають через ділянки між ділянкою лінії, що захищається (або захищається апаратом). Для вимірювання значення сили струму

ЧИТАТИ ДАЛІЧИТАТИ ДАЛІ

Як стати інвалідом на візкуЯк стати інвалідом на візку

Кому дають інвалідний візок? Відповідно до Російського законодавства кожен інвалід може безкоштовно отримати інвалідний візок, згідно з його фізіологічними особливостями, ступенем захворювання та місцем використання. Кому належить безкоштовний інвалідний візок

ЧИТАТИ ДАЛІЧИТАТИ ДАЛІ