Лікування карієсу

А ви знали, що зуб - єдиний орган, який не відновлюється. Тепер розумієте, чому з карієсом краще не жартувати? Якщо помітили чорну крапку на емалі - вперед до лікаря. Навіть якщо нічого не болить.

Повне відбілювання (включає в себе чистку)

Це поширена процедура серед пацієнтів стоматологічних клінік. Звичайно, не в усі часи білосніжна посмішка була символом краси і успіху.

Стоматологічна консультація

Стоматологічна консультація необхідна для того, щоб лікар визначив загальний стан здоров'я, ротової порожнини, зубної емалі і ясен пацієнта.

Про нас

Стоматологічна клініка АВІЦЕНА в Херсоні

Наша стоматологія знаходиться в Херсоні, а послуги доступні не тільки для жителів міста, а й усього південного регіону країни. Більш того, якщо ви гість міста і зіткнулися із зубним болем - терпіти не варто, ми допоможемо вирішити проблему швидко і якісно.

Ми намагаємося регулювати ціни на послуги стоматолога з максимальною вигодою для клієнтів. При цьому політика нашої клініки не дозволяє економити на матеріалах і обладнанні. Наша стоматологія в Херсоні обладнана високотехнологічними установками Diplomat, BienAir, NSK. Наприклад, якщо вам необхідно виконати відбілювання зубів в Херсоні, для чищення та полірування буде використано сучасне імпортне устаткування. А для установки імплантату наші хірурги використовують продукцію преміум-класу Straumann, Neobiotech.

Сертифікати
Холявко Виктор Александрович
Стоматолог - хирург
Савина Виктория Юрьевна
Cтоматолог - терапевт
Герасимчук Татьяна Ивановна
Cтоматолог - терапевт
Холявко Илона Валерьевна
Cтоматолог - терапевт
Плис Алена Анатольевна
Cтоматолог - терапевт
Булгаков Алексей Геннадьевич
Стоматолог - ортопед
Саввич Людмила Борисовна
Стоматолог - пародонтолог
Гумбатова Юлиана Валерьевна
Cтоматолог - терапевт
Прилуцкий Виталий Леонидович
Стоматолог ортопед хирург

Записатися онлайн

Зателефонуйте нам:
Часи роботи: Пн-Пт 8-17
Напишіть нам: avicena@email.com

Прайс

   • Эксперт рассказала о главных ошибках при чистке зубов

   • Большинство людей предпочитают полоскать рот водой сразу после чистки зубов, что значительно снижает укрепляющий эффект зубной пасты. Об этом в беседе с Daily Mail 27 декабря заявила австралийский стоматолог Элизабет Милфорд, говоря о главных ошибках при чистке зубов.

   • Стоматолог рассказал о пользе и вреде жевательной резинки.

   • Употребление жевательной резинки может быть полезным, однако лучше избавиться от этого продукта спустя определенное время. Такое мнение высказал в четверг, 3 сентября, заведующий отделением стоматологии и хирургии полости рта МГМСУ имени Евдокимова Григорий Воложин в эфире радио Sputnik.