Як вирощувати пеларгонію: покрокова інструкція для початківців

Пеларгонія – це красива та популярна рослина, яка може бути вирощена як у саду, так і всередині приміщень. Це багаторічна трав'яниста рослина, що відрізняється своїм різноманітним цвітінням та ароматом. Рослина належить до сімейства Геранієвих і налічує понад 250 видів.

Основними умовами для успішного зростання пеларгонії є добре освітлене місце та родючий ґрунт. Ця рослина найкраще росте при яскравому сонячному світлі, тому рекомендується вибрати для неї місце, де вона отримуватиме максимальну кількість світла. Також важливо забезпечити рослині достатню кількість вологи, проте уникати її надлишку. Пеларгонія є порівняно невибагливою рослиною, тому не вимагає особливої ​​турботи та рясного поливу.

Розмноження пеларгонії можливе декількома способами – живцюванням, насінням, поділом куща. Найпопулярніший спосіб – живцювання. Для цього слід відрізати зелені нелистові живці довжиною близько 8-10 сантиметрів, видалити нижнє листя і помістити в ґрунт суміші з піску та торфу. Важливо підтримувати оптимальну вологість підкладки та повітряну температуру для успішного приживлення живця.

СтадіяОпис
НасінняРозміщуються в живильному середовищі для проростання
ПроросткиПоява молодих пагонів із насіння
РозсадаВирощування пеларгонії в умовах приміщення для зміцнення рослини
ПікіруванняПересадка розвинених розсадних рослин в окремі горщики
ВкоріненняФормування коренів у пересаджених рослин
ЗрістАктивний розвиток пеларгонії під впливом світла та вологи
ЦвітінняПоява квіткових суцвіть на рослині
ПлодоношенняДозрівання плодів та насіння у пеларгонії

Рослини добре ростуть при +18 ° С, хорошому освітленні та свіжому повітрі. Коли виростуть 5-6 справжніх листочків, верхівку прищипніть. Це сприятиме гарному кущінню і рясному цвітінню. Запам'ятайте, для вирощування пеларгоній з насіння не потрібні великі горщики та ємності. 4 лист. 2014 р.

У чому різниця між геранню та пеларгонією?

Підсумуємо, Герань – це садова багаторічна рослина, яка не боїться холоду і з радістю цвіте на клумбах. Пеларгонія – горщикова кімнатна рослина. Влітку може пожити у вазоні або на клумбі, але потребує теплої зимівлі. Якщо ви звикли називати кімнатну рослину геранню, нічого страшного.

Що не любить пеларгонія?

Пеларгонії не люблять занадто просторих вазонівУ них вони починають чахнути і перестають радувати квітами. Про те, що ваша рослина переросла ємність, в якій живе в даний момент, розкажуть його корінці, що висунулися з дренажного отвору, і пожовклі листочки. – Герань воліє калійні та азотні добрива.

Як має рости герань?

Ця рослина дуже любить світло, тому місце для встановлення горщика виберіть освітлене. У кімнаті потрібно дотримуватися оптимального температурного режиму – 19 градусів у денний час і 15 – у вечірній. Місце, де буде зростати герань, повинно добре провітрюватись, але при цьому протяги варто виключити.

Як ростуть пеларгонії?

Розміщуються пелюстки рівномірно, мають округлу форму. Розмножується герань або розподілом кореневища, або посівом насіння.. Але в домашніх умовах вона не вирощується, оскільки живе лише у відкритому ґрунті і не пристосована до кімнатного середовища. Пеларгонія зональна може вирощуватись як удома, так і в саду.

Related Post

Як правильно звільнити співробітника, який перебуває у щорічній відпустціЯк правильно звільнити співробітника, який перебуває у щорічній відпустці

Щорічна відпустка – це привілей, який працівники отримують з метою відпочити, відновити сили та зарядитися енергією для подальшої ефективної роботи. Однак, іноді бувають ситуації, коли працівник, який перебуває у відпустці,

ЧИТАТИ ДАЛІЧИТАТИ ДАЛІ

Як зробити вічну веселкуЯк зробити вічну веселку

Як викликати королеву світла? Заклик Імператриця Світла може бути викликана, якщо вбити призматичну золотоокість, яка є рідкісним жуком, який мешкає на поверхні біома освячення в нічний час доби. Збережена копія

ЧИТАТИ ДАЛІЧИТАТИ ДАЛІ