Які документи потрібно подати до податкової при зміні директора

Зміна директора компанії є важливою процедурою, яка потребує заповнення та подання відповідних документів до податкової служби. У процесі зміни директора виникають деякі обов'язки, які мають бути виконані для дотримання законодавства та надання податковій службі необхідної інформації.

Відповідно до законодавства, обов'язок подання документів до податкової служби про зміну директора лягає на керівника компанії або його уповноваженого представника. Це може бути юридична чи фізична особа, спеціально призначена або довірена власником компанії виконати це завдання.

Важливо відзначити, що процес зміни директора може змінюватись в залежності від організаційно-правової форми компанії та вимог місцевого законодавства. Зазвичай для подання документів до податкової служби про зміну директора необхідно заповнити спеціальні форми, надати певні документи та повідомлення, а також сплатити відповідні державні мита.

Назва документуХто подає
Заява про зміну директораЮридична особа
Паспорт директораДиректор
Статут юридичної особиЮридична особа
Протокол загальних зборів учасників (акціонерів)Юридична особа

Зазвичай виникає одразу низка запитань: хто подає заяву при зміні директора, які документи подавати до податкової при зміні директора? Заява подає попередній керівник. Далі на загальних зборах членів товариства ухвалюється рішення змінити директора ТОВ.

Хто подає заяву до податкової про зміну директора?

При поданні документів до податкової особисто, за довіреністю або поштою необхідно завірити форму Р13014 у нотаріуса. Згідно з однозначною позицією ФНП, заявником при зміні директора ТОВ виступає новий директор.

Кого потрібно повідомити про зміну генерального директора?

Повідомити про зміну директора ТОВ в податкову інспекцію Необхідно протягом семи робочих днів із прийняття рішення. Якщо зміни не будуть відображені в ЄДРЮЛ вчасно, доведеться заплатити штраф від 5 до 10 тисяч рублів. Розглянемо порядок реєстрації в ЄДРЮЛ нових даних. Заповніть заяву за формою № Р13014.

Хто підписує документи під час зміни директора?

Підписати документи може будь-яка інша особа за довіреністю, виданою колишнім директором. Для підписання в електронному вигляді у такої особи також має бути ЕЦП. Якщо оформленого іншого співробітника ЕЦП немає, можна поставити на документі його «живий» підпис.

Related Post

Як правильно захистити днище автомобіля після зварюванняЯк правильно захистити днище автомобіля після зварювання

Після зварювання днища автомобіля необхідно провести обробку, щоб забезпечити його міцність, захистити від корозії та покращити зовнішній вигляд. Равильна обробка дозволить збільшити термін служби автомобіля та запобігти можливим пошкодженням у

ЧИТАТИ ДАЛІЧИТАТИ ДАЛІ

Як можна пофарбувати штучне хутроЯк можна пофарбувати штучне хутро

Все просто: найчастіше для фарбування використовують фарбу для волосся.. Якщо ви плануєте хутряний виріб кардинально перефарбувати, використовуйте стійкі фарби. Для оновлення кольору (особливо це стосується світлих забарвлень) достатньо купити шампунь

ЧИТАТИ ДАЛІЧИТАТИ ДАЛІ